Červenec 2016

Recenze - FREEDOM pro kontour kit

31. července 2016 v 19:27 | Kač |  Recenze produktů
Přeji krásnou pohodovou neděli.
Počasí je nic moc a tak jsem tady s další recenzí.

Nedávno jsem si objednala ze stránky http://www.dekorativka.cz/ CONTOUR KIT od FREEDOM za 169,- plus poštovné. Cena je podle mě velice přijatelná. Countour kit má 6 g což je docela dost. Celý obal je plastový, ale není to ten plast co hned praskne Smějící se což pro mě je velké plus. Balení obsahuje docela velké zrcátko, které mě bohatě stačí na nalíčení nebo upravení make-upu.


Tato konturovací sada se vyrábí ve dvou odstínech. Já jelikož jsem i v létě bledule, tak mám odstín FAIR což je světlejší. V sadě je světlejší odstín, který já používám na zapudrování korektoru pod očima, na středu čela, nosu a bradě. No a druhý tmavší odstín používám na vykonturování lícních kostí, nosu a čela.


Kontour kit na pleti krásně drží celý den, nikde se neslévá a nezalézá do vrásek ani do póru při konturování nosu. Oba stíny jsou krásně máslové a neprášivé. Co se týče odstínů tak musím říct, že oba dva odstíny vypadají na pleti velice přirozeně. Abych řekla pravdu tak když mi balíček dorazil a rozbalila jsem jej, tak jsem se trošku zhrozila, když jsem viděla ty barvy, ale po vyzkoušení jsem byla mile překvapená.


Za mě tedy naprostá spokojenost a momentálně tento kit používám častěji než bronzer od Benefitu. Opravdu používám ho každý den a nikdy mě nezklamal.
Máte taky něco od značky FREEDOM a jste s němi spokojení tak jako já ?
Kač.

NÁKUPY A NOVINKY - červen, červenec 2016

18. července 2016 v 16:00 | Kač |  Nákupy a novinky
Zdravím všechny.
Nákupy a novinky za minulý měsíc nebyly jelikož jsem toho moc nekoupila a proto jsem se rozhodla, že spojím nákupy za měsíc červen a červenec. Doufám, že vám to nebude vadit a rovnou se pustíme do článku. Jednotlivé produkty a ceny budou vypsány na konci článku.


Na začátku měsíce června jsem navštívila Sephoru no a jak to u mě bývá zvykem zase jsem tam nechala cca 1000,- za dva produkty. Smějící se koupila jsem si tam HOOLA bronzing poeder od Benefit, který mají snad všechny české i zahraniční Youtuberky i blogerky a tak jsem se rozhodla, že jej vyzkouším i já. Jako holky, je fakt bomba !!! Zatím mám jen miniaturku, ale až jí spotřebuji, určitě si zajdu pro velké balení. Jako druhý kousek jsem si odnesla řasenku BETTER THAN SEX od Too Faced taky prozatím jen malé balení. Řsenka je super, bála jsem se toho velkého kartáčku, ale nakonec jsem se s ním spřátelila a teď jsme nerozlučná dvojka. K tomuto nákupu mi byl nabídnut antibakteriální gel, který nádherně voní. Ta vůně je naprosto okouzlující. Gel voní jako nějaký značkový parfém.


Další nákupy jsou už z běžné drogérie. Nutně jsem potřebovala koupit nový štětec na make-up, no a nedalo mi to a v Rossman drogérii jsem sáhla po štětci od PetraLovelyHair (M51) štětec je velice příjemný, nevypadávají z něj chlupy, krásně se drží a je s ním neuvěřitelně jednoduché a rychlé nanést make-up.
Potom jsem si musela koupit mojí stálici na léto a to je antiperspirant od Rexony Cool Pink. Má příjemnou svěží vůni a pro mě je na léto naprosto ideální.
V neposlední řadě jsem si koupila černou tužku na oči od Miss sporty a řasenku Devilash od Dermacol, kterou mám velice ráda a dělá mi krásné dlouhé a husté řasy.


Tohle je vše z mých kosmetických nákupů, teď si zařizuji pokoj tudíž všechny peníze jdou do vybavení, ale už s pokojem finishuji, takže od příštího měsíce začnu zase plně nakupovat. Smějící se

Too Faced BETTER THAN SEX - cca 500,-
HOOLA Benefit bronzing powder - cca 490 ,-
Antibakteriální gel - 80,-
Štětec PetraLovelyHair (M51) - 249,-
REXONA antiperspirant cool pink - 50,-
Dermacol Devilash řasenka - 249,-
Tužka na oči černá - 40,-

Tak doufám, že se vám dnešní článek líbil a že vás třeba inspiroval ke koupi nějakého produktu. Vím, že dnes toho není nijak extra moc, ale i tak některé produkty jsou pro mě zajímavé.
Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího článku.
Kač.

Recenze - SEPHORA Must-have palette

9. července 2016 v 11:04 | Kač |  Recenze produktů
Přeji krásný sobotní den všem.

Dnes jsem tady s velice rychlou recenzí mého nového miláčka. Jak jste si již v názvu přečetli dnes bych chtěla mluvit o celkem nové paletce očních stínů SEPHORA Must-have makeup palette. Paletku jsem kupovala cca před měsícem v SEPHORA parfumérii za cca 350,- (cenu si už přesně nepamatuji) ale jsem si jistá, že dražší nebyla.


Já jsem s paletkou maximálně spokojená. Je velice praktická na cesty kdy s touto jednou paletkou hravě nalíčíte celý obličej. Stíny v paletce využijete jak na make-up očí tak i na tvář a s hnědým stínem se dá krásně zvýraznit i obočí. A ano i já (blondýna) jsem si s tímto tmavším hnědým stínem dokázala krásně vytvarovat a zvýraznit obočí. Smějící se A ten její obal.. Aaaach bože. No není dokonalý? Mě se strašně líbí. V jednoduchosti je přece krása.
Co víc si přát..
Čtyři oční stíny jsou velice kvalitní, dobře se s nimi pracuje, nepráší a jsou pěkně pigmentované. Co se týče bronzru a tvářenky tak s kvalitou a pigmentací jsem maximálně spokojená. Bronzr i tvářenka mají krásnou barvu a na mě jako na "bleduli" vypadají velice přirozeně. Co bych ale paletce vytkla je to, jak je tvářenka maličká. Já jsem měla trošku problém s jejím nanášením na štětec. Ocenila bych kdyby tvářenka s bronzrem byla půl na půl. Ale to je jen malý detail.


Ráda bych se ještě pozastavila u výdrže stínů. Já jsem paletku testovala ještě v době, kdy jsem chodila do školy a po škole rovnou do práce a musím říct, že když jsem odcházela z domu cca kolem 7 hodiny ráno a vracela se kolem půl 7 večer a stíny se ani nehly. Zkoušela jsem je jak s podkladovou bází tak i bez ní a výdrž je naprosto super!!
Nedávno mě napadlo vzít si tyto stíny i k bazénu a byla jsem mile překvapená. Sice nevydržely v takové pigmentaci jako byly čerstvě po nalíčení nicméně když jsem se večer odličovala, stíny na očním víčku stále byly.

Já si myslím, že za tak super cenu je tato paletka suprová. Já jsem s ní maximálně spokojená a od doby co jí mám doma ve své kosmetické sbírce většinou sahám jen po této paletce.
Tak a jsme na konci. Tak co, líbila se vám dnešní recenze paletky? Máte taky tuto paletku? Pokud ano, budu ráda když mi dolů do komentářů napíšete jak jste s ní spokojení.
Přeji všem krásnou sobotu, užívejte si sluníčka a uvidíme se u dalšího článku.
Kač.

Pernamentní prodlužování řas

1. července 2016 v 23:15 | Kač |  Pokec s Kač
Přeji krásný večer všem.
Před několika dny jsem četla u jedné holčiny na blogu článek na toto téma a strašně tam kritizovala práci tzv. "řasařek" a na základě tohoto článku, jsem se rozhodla vám sdělit můj názor.

V první řadě bych chtěla podotknout, že před skoro třemi lety jsem absolvovala kurz na prodlužování řas, metodou řasa na řasu. Princip této metody je v tom, že lepíte jednu umělou řasu na jednu přírodní, tudíž efekt vypadá velice přirozeně. (pokud na řasy neaplikujete ty největší řasy, které se vyrábí). Já osobně jsem prodloužené řasy ze začátku nosila a pravidelně doplňovala, ale momentálně je nemám. Co si budeme povídat, aplikovat řasy sama sobě je velice náročné. Nicméně prodloužené řasy se mi velice líbí, ale nesmí to být takové ty extra dlouhé a husté řasy, kdy pak člověk vypadá jako mrkací panenka. Chápu, že někomu se to může líbit, ale mě se to nelíbí a svým stálým nebo novým zákaznicím se snažím doporučit správnou délku, tloušťku i zahnutí řas tak, aby jejich oko vypadalo co možná nejvíc přirozeně, ale při tom upraveně.


V tomto článku bych chtěla se chtěla zmínit celkem o dvou bodech a na tyto body bych se s vámi chtěla podělit o svůj názor.
Jako první bych zmínila provedení řas a výběr salonu. Setkala jsem se s holčinami, které si nechaly udělat řasy v nejmenovaných vietnamských studiích. Nechci znít jako někdo, kdo odsuzuje vietnamce, ale... já bych k nim do studia v životě nešla! Chápu, že pro spoustu slečen, maminek na mateřské nebo žen ve starším věku (ano i důchodkyně ke mě chodí na řasy) je velkým lákadlem nízká cena za kterou aplikaci řas tato studia provádí, ale zrak máte jen jeden. Z vlastní zkušenosti vím, jak řasy dělané v těchto studiích vypadají. Několikrát se mi stalo, že paní přišla s prosbou abych jí řasy opravila po návštěvě v již několikrát zmiňovaných studiích. A jak myslíte, že to dopadlo ? Tak, že jsem řasy pracně minimálně dvě hodiny sundávala a zbavovala zbytečného velkého množství lepidla a stejně po sundání umělých řas, byly řasy přírodní v tak děsném stavu, že jsem klientce raději doporučila měsíční pauzu a až po měsíci jsem jí udělala řasy nové. Ano, najdou se i výjimky, neříkám, že ne. Ale přiznejme si, že těch je sakra málo.. bohužel.. Proto je lepší si vyhledat opravdu kvalitní salon třeba si připlatit než riskovat, že vám vaše přírodní řasy vypadají, v tom lepším případě a v tom horším případě, že oslepnete.

V dalším bodě jsem se zamyslela nad věkovými kategoriemi, které si nechávají toto prodloužení aplikovat. V poslední době se víc a víc setkávám s tím, že na tento zkrášlovací proces chodí mladší a mladší dívky. Před pár dny mi volala dívka. V telefonu zněla jako dejme tomu tak 17ti letá slečna. Nicméně když jsem otevřela dveře, stála tam 12ti letá holka. Když si vzpomenu na sebe ve 12ti letech tak já jsem si hrála na louce s kámoškami, lezly jsme po stromech, hrály s klukami fotbal a na nějaké řasy jsem vůbec nemyslela.
Příjde mi, že dnešní mládež už vůbec neví co to je sebrat se ráno třeba někde do lesa a vrátit se v podvečer. Dnešní mládež zná jen internet, mobily, tablety a to je všechno. Jaké oni prožili dětství ? Takové, že hráli Lolko ? Tohle vážně nechápu a strašně mě to mrzí. Moje dětství bylo úplně super a do teď na něj s kamarádkami u kafe vzpomínáme. Já nevím, možná jsem divná nebo na to mám divný pohled..
Schválně, mi do komentářů napište váš názor na tento trend.

To je asi vše, co jsem vám chtěla sdělit. Budu moc ráda když mi do komentářů napíšete jaký názor na tento trend máte vy, doufám, že nejsem jediná, která má takový názor. Smějící se
Doufám, že se vám dnešní pokec s Kač líbil, že vás to nenudilo.. a kdyby jste měli nějaký nápad na jaké téma by měl být příští díl, tak mi ho určitě napište do komentářů nebo na FB stránku ( https://www.facebook.com/thelovecosmetics/?ref=aymt_homepage_panel ) a budu moc vděčná, když mě podpoříte palcem nahoru a budete odebírat mou stránku.

Přeji krásný zbytek večera.
Kač.