Srpen 2015

Rimmel Match Perfection

7. srpna 2015 v 14:57 | Kaches |  Kosmetika
Ahoj kočky, jsem tady s recenzí make-upu Rimmel Match Perfection.

Tento make-up je dá sehnat v běžné drogérii a jeho cena se pohybuje okolo 200,-. Dá se sehnat i levněji.Já osobně ho skoro vždy kupuji v nějaké akci, které jsou poměrně často. Make-up koupíte v klasické skleněné lahvičce s pumpičkou. Pumpička slouží jako super dávkovač. Na celý obličej vám bohatě vystačí jedno pumpnutí. Objem lahvičky je 30 ml. Make-up má SPF 18. V drogérii se dá koupit v různých odstínech. Od světlé po tmavou. Nejsvětlejší odstín v drogérii je odstín 100 IVORY, ale existuje i světlejší 010 LIGHT PORCELAIN, který je k zakoupení na internetu.
Já používám 100 Ivory,který má podtón lehce do orandžova. Tento odstín mi vyhovuje přestože jsem bledule a většina odstínů jiných make-upů jsou na mě i v té nejsvětlejší variantě příliš tmavé.


Make-up má tekutější konzistenci, ale do pleti se velice dobře zapracovává. I přes jeho tekutější konzistenci bych jej zařadila do make-upů s méně až středně krycí schopností. Sice nezakryje větší kožní nedokonalosti, ale hravě si poradí s menším začervenáním pokožky a s rozšířenými žilkami. Na pleti (i bez použití podkladové báze) vytváří velmi přirozený finish. Nezalézá do vrásek a nedělá mapy na pleti. Pleť je krásně sjednocená a projasněná. Pro docílení větší krycí schopnosti se make-up dá krásně navrstvit aniž by dělal tzv. "masku". Jako další plus tohoto make-upu bych zmínila i jeho jemnou příjemnou vůni. Výdrž make-upu je 6 až 9 hodin. Výdrž se ale může u každého lišit. Mě se trochu mastí Tézóna a proto mám výdrž nižší.Na závěr bych chtěla říct, že tento make-up z drogérie je super. Kupuju ho stále a kupovat nepřestanu. Hned po první zkušenosti jsem si ho oblíbila. Vyzkoušela jsem i lepší značky make-upů a najdou se i lepší, ale myslím si, že za tu cenu za kterou se dá koupit je jeho kvalita velmi dobrá.

Budu ráda když zanecháte komentář. Budu ráda, za pozitivní i negativní komentáře.

Přeji vám pěkný zbytek dnešního slunečného dne a uvidíme se zase u další recenze.
Ahoj Kaches...